Суміш перців мелена Міністерство Спецій 200г

Передзвоніть мені |
Умови оплати та доставки |
Умови повернення та обміну Повернення товару за рахунок покупця протягом 14 днів Компанія здійснює повернення і обмін товару у відповідності із вимогами законодавства.
|
При разовій покупці | Накопичувальна знижка |
3% при замовленні від 1000 грн 5% при замовленні від 2000 грн 7% при замовленні від 5000 грн | 3% при суммі замовлень від 1000 грн 5% при суммі замовлень від 2000 грн 7% при суммі замовлень від 5000 грн |
Опис
Увага! Загальна сума замовлення має складати не менше 150грн.
До складу суміші входять білий, чорний, зелений, рожевий перці. Вона ідеально підходить до м’ясних та рибних страв, омлетів, салатів, супів.
Правильно збалансована суміш дозволяє використовувати її для багатьох страв і робить практично універсальною.
Білий перець має дуже сильний аромат та витончений смак. Він ідеально смакує до риби. Виготовляють його з повністю дозрілих плодів чорного перцю. Зелений перець виготовляється з недозрілих горошин. А ще його не обробляють термічно. Він має ніжніший смак та дуже приємний запах.
Рожевий перець має незвичний смак. Адже одночасно схожий на аніс і на журавлину. Просто дивовижне комбінування! А от чорний перець має сильний аромат, пекучий присмак та володіє бактерицидною дією.
Поєднання суміші різних перців дарує даній приправі незвичний смак та вибуховий аромат.
Увага! Загальна сума замовлення має складати не менше 150грн.
Відгуки