+380 (98) 90... показать
Оплата и доставка

Способы оплаты

Наложенный платеж
Оплата по реквизитам на расчетный счет
Оплата курьеру по г. Ровно
Оплата при самовывозе по г. Ровно

Способы доставки

Доставка "Укрпошта" По тарифам перевозчика

В такому випадку доставка здійснюється до найближчого поштового відділення у Вашому місті. Вартість доставки залежить від перевізника і ваги замовленої продукції. Термін доставки 2-5 дні.

Самовивіз бесплатно

Самовивіз продукції зі складу компанії за адресою: м.Рівне, вул.Соборна, 370в. Просимо заздалегідь уточнювати наявність того чи іншого товару за телефонами, які вказані на сайті.

Доставка "Нова Пошта" По тарифам перевозчика

В такому випадку доставка здійснюється до найближчого відділення перевізника у Вашому місті. Вартість доставки залежить від перевізника і ваги замовленої продукції. Термін доставки 1-3 дні.

Доставка кур'єром за адресою по всій Україні По тарифам перевозчика

Доставка по всій Україні (від дверей до дверей).

Доставка кур'єром (лише по м.Рівне) бесплатно

Можлива доставка тільки по м.Рівне. Замовлення буде доставлене на наступний день після його прийому. Час доставки - з 9:00 до 18:00.

Доставка "Justin" По тарифам перевозчика

В такому випадку доставка здійснюється до найближчого відділення перевізника у Вашому місті. Вартість доставки залежить від перевізника і ваги замовленої продукції. Термін доставки 2-4 дні.

Доставка "Delivery" По тарифам перевозчика

В такому випадку доставка здійснюється до найближчого відділення перевізника у Вашому місті. Вартість доставки залежить від об"єму і ваги замовленої продукції. Відправка здійснюється двічі на тиждень. Термін доставки 2-5 дні.

Meest Express По тарифам перевозчика

В такому випадку доставка здійснюється до найближчого відділення перевізника у Вашому місті. Вартість доставки залежить від об"єму і ваги замовленої продукції. Відправка здійснюється двічі на тиждень. Термін доставки 2-5 дні.

Регионы доставки

Украина (по всем регионам)

Условия возврата и обмена

Возврат товара за счет покупателя в течение 14 дней

Компанія здійснює повернення і обмін товару у відповідності із вимогами законодавства. Повернення товару можливе протягом 14 днів після отримання. Відповідно до чинного законодавства ви можете повернути товар належної якості або обміняти його, якщо: - товар повністю укомплектований і збережена упаковка; - збережені всі ярлики і маркування; - товар зберігає товарний вигляд і свої споживчі властивості.