Оплата і доставка

Способи оплати

Банківська картка (Liqpay)
Оплата за реквізитами на розрахунковий рахунок
Оплата кур'єрові по м. Рівне
Оплата під час самовивезення по м. Рівне
Післяплата

Способи доставки

Доставка "Укрпошта" За тарифами перевізника

В такому випадку доставка здійснюється до найближчого поштового відділення у Вашому місті. Вартість доставки залежить від перевізника і ваги замовленої продукції. Термін доставки 2-5 дні.

Самовивіз безкоштовно

Самовивіз продукції зі складу компанії за адресою: м.Рівне, вул.Соборна, 370в. Просимо заздалегідь уточнювати наявність того чи іншого товару за телефонами, які вказані на сайті.

Доставка "Нова Пошта" За тарифами перевізника

В такому випадку доставка здійснюється до найближчого відділення перевізника у Вашому місті. Вартість доставки залежить від перевізника і ваги замовленої продукції. Термін доставки 1-3 дні.

Доставка кур'єром за адресою по всій Україні За тарифами перевізника

Доставка по всій Україні (від дверей до дверей).

Доставка кур'єром (лише по м.Рівне) безкоштовно

Можлива доставка тільки по м.Рівне. Замовлення буде доставлене на наступний день після його прийому. Час доставки - з 9:00 до 18:00.

Доставка "Justin" За тарифами перевізника

В такому випадку доставка здійснюється до найближчого відділення перевізника у Вашому місті. Вартість доставки залежить від перевізника і ваги замовленої продукції. Термін доставки 2-4 дні.

Доставка "Delivery" За тарифами перевізника

В такому випадку доставка здійснюється до найближчого відділення перевізника у Вашому місті. Вартість доставки залежить від об"єму і ваги замовленої продукції. Відправка здійснюється двічі на тиждень. Термін доставки 2-5 дні.

Meest Express За тарифами перевізника

В такому випадку доставка здійснюється до найближчого відділення перевізника у Вашому місті. Вартість доставки залежить від об"єму і ваги замовленої продукції. Відправка здійснюється двічі на тиждень. Термін доставки 2-5 дні.

Регіони доставки

Україна (по всіх регіонах)

Умови повернення та обміну

Повернення товару за рахунок покупця протягом 14 днів

Компанія здійснює повернення і обмін товару у відповідності із вимогами законодавства. Повернення товару можливе протягом 14 днів після отримання. Відповідно до чинного законодавства ви можете повернути товар належної якості або обміняти його, якщо: - товар повністю укомплектований і збережена упаковка; - збережені всі ярлики і маркування; - товар зберігає товарний вигляд і свої споживчі властивості.