Базилік Міністерство спецій 50г
Доставка
Оплата
Характеристики
Опис
Увага! Загальна сума замовлення має складати не менше 150грн.
Батьківщиною рослини базилік являється Південна Азія. Саме звідти вона поширилась до Древньої Греції, де з нею було пов’язано безліч повір’їв, а також на територію Індії, ставши практично священною травою. В Древньому Єгипті його використовували під час муміфікування і вінки з нього знайдені в пірамідах.
Це однорічна рослина з прямим стеблом і безліччю листя, яке і використовують в кулінарії. Воно має ніжний, злегка гіркуватий смак, з незначним камфорним присмаком. Кожен сорт має свій запах. Один ближче до лимона, тоді як інший до гвоздики. Є навіть базилік з ванільним ароматом. Всього існує більше 150 сортів цієї пахучої трави. Її зрізають і сушать в тіні, щоб зберегти максимум смаку та аромату, а потім подрібнюють.
Як використовують зелений базилік на кухні?
Він тонізує, стимулює процеси травлення та збуджує апетит. Покращує засвоєння поживних речовин, зміцнює нерви та пам’ять. Містить безліч ефірних олій зі складним складом, камфору, дубильні речовини, оцимен, фітонциди, каротин, цінеол та ряд вітамінів.
Ця приправа найчастіше використовується під час приготування італійських страв і є основним інгредієнтом відомого соусу песто. В сушеному вигляді її використовують для приготування:
- ковбас, тушонок та паштетів;
- омлетів;
- салатів;
- страв з крабів і морепродуктів взагалі;
- кетчупів, заправок, соусів, підлив та маринадів.
Купити базилік варто кожній господині, адже він чудово поєднується з супами, рибою, сиром, помідорами. Його додають до пасти, лазаньї та піци.
Він входить до складу багатьох пряних сумішей, серед яких прованські трави, італійські трави, хмелі-сунелі. Базилік чудово поєднується з іншими травами. Разом з розмарином він надає перченого запаху страві, а в парі з чебрецем підсилює гостроту страви. Однак важливо не перестаратись з кількістю прянощі і додавати її в міру.
Увага! Загальна сума замовлення має складати не менше 150грн.