Бодян Міністерство Спецій

Бодян Міністерство Спецій

Бодян Міністерство Спецій від компанії МІНІСТЕРСТВО СПЕЦІЙ - фото 1
765 ₴/кг
715 ₴ від 5 кг
В наявності

Доставка

Показати всі 6 способів доставки

Оплата

Характеристики

Виробник
Власне виробництво
Країна виробництва
Китай
Призначення
для м'яса, для напоїв, для птиці, для риби
Тип
пряність
Вид
бадьян
Форма відпуску
на вагу
Властивості
Без ГМО Без солі

Опис

Увага! Загальна сума замовлення має складати не менше 150грн.

Червоно-бордові плоди тропічного дерева в формі зірочок, які, якщо до них придивитись складаються з маленьких човників з насінням — це бодян. Вперше пряність з’явилась на території Європи в шістнадцятому столітті і була завезена з Японії. Зараз його вирощують в Південній Кореї, В’єтнамі, Індії, Камбоджі, на Філіппінах та Ямайці.

Його назва пішла від татарської назви анісу — баджан. Бодян часто називають китайським, індійським, зірчастим, корабельним чи сибірським анісом. Однак, хоча це справді різновид анісу, його аромат та смак наділений яскравими та специфічними відтінками з гіркими, гострими, солодкими та терпкими нотками. Витончений та насичений аромат забезпечив цій пряності велику популярність серед парфумерів та кондитерів.

Бодян в кулінарії

На кухні його використовують в вигляді цілих зірчатих плодів або як порошок. Спеції та прянощі з бодяном незамінні для безлічі традиційних кухонь світу. Його перемішують з цукром, рослинною олією, часником, цибулею або іншими прянощами — імбиром, корицею, гвоздикою, фенхелем та перцем. Це популярна пряність в азійській кухні, де її часто використовують під час приготування м’ясних страв, адже він робить м’ясо більш ніжним та м’яким, надаючи йому вишуканого аромату та смаку. Крім м’яса його використовують:

  • в Індонезії, додаючи до соусів;
  • у В’єтнамі, готуючи суп з яловичини;
  • в Китаї, відтінюючи суп з плавників акули;
  • у Вірменії, доповнюючи овочеві страви.

Це важлива складова приправи для глінтвейну, пряність використовують під час приготування чаю, грогу та ряду холодних напоїв. З нею настоянки, лікери та узвари виходять особливо смачними та ароматними. Кондитери використовують бодян під час приготування тортів, пирогів, пряників та печива, варення, джемів і пудингів.

Увага! Загальна сума замовлення має складати не менше 150грн.